Pro převozy zesnulých volejte kdykoliv
605 357 377 

Na této stránce naleznete přehled obřadů, které zajišťuje pohřební služba Anděl
a u nichž byl dán souhlas se zveřejněním.

datum

čas

parte

příjmení

 

jméno

místo obřadu

25.10.2019 13:00 Stolín   Jakub dům smutku Studénky č.2
21.10.2019 12:30 Uxa   Daniel kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
18.10.2019 13:00 Gillet   Pavel Krematorium Jihlava
18.10.2019 12:00 Brossová   Mária kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
16.10.2019 11:00 Simandlová   Jaroslava kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
15.10.2019 14:30 Hejkalová   Marta kostel sv. Bartoloměje, Luka nad Jihlavou
04.10.2019 11:00 Češková   Libuše kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
03.10.2019 15:30 Pytlík   Zdeněk kostel sv. Jakuba, Kněžice
03.10.2019 15:00 Zelená   Anastázie kostel sv. Jakuba, Brtnice
03.10.2019 9:00 Štěpán   Josef Krematorium, Jihlava
02.10.2019 15:00 Nováková   Marie kostel sv. Václava, Dlouhá Brtnice
23.09.2019 15:30 Fatrdlová   Mária kostel sv. Jakuba, Kněžice
23.09.2019 10:00 Škoda   Jiří kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
21.09.2019 10:00 Kafka   František kostel Nalezení sv. Kříže, Jamné
20.09.2019 11:30 Hašková   Marie kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
18.09.2019 11:00 Domkářová   Marie kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
17.09.2019 10:00 Konvalinová   Alena Krematorium Jihlava
14.09.2019 11:00 Vrbková   Božena kostel sv. Antonína Paduánského, Panská Lhota
11.09.2019 13:00 Zůda   Karel kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
11.09.2019 11:30 Myslíková   Marie kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
11.09.2019 10:00 Klimentová   Libuše kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
00.00.0000 00:00 Šubrtová   Sylvia v rodinném kruhu
06.09.2019 13:00 Třeplová   Rosemarie kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
05.09.2019 12:00 Nepraš I.   Jindřich Krematorium Jihlava
05.09.2019 11:30 Pažourek   Milan kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
05.09.2019 10:00 Kremláčková   Františka kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
04.09.2019 10:00 Habermannová   Ludmila kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
30.08.2019 15:00 Litochleb   Josef kostel sv. Bartoloměje, Luka nad Jihlavou
30.08.2019 15:00 Konířová   Zdenka dolní hřbitov "u kříže", Dolní Cerekev
30.08.2019 11:00 Henzl   Josef Krematorium Jihlava
23.08.2019 10:00 Schramlová   Milena kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
19.08.2019 10:00 Polívková   Alena kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
16.08.2019 10:30 Svobodová   Jiřina kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
15.08.2019 12:30 Myslík   Ladislav kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
00.00.0000 00:00 Novosad   Vlastimil v rodinném kruhu
13.08.2019 11:00 Vinkler   Bohuslav kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
09.08.2019 15:00 Vlčková   Irena kostel sv. Markéty, Zhoř
08.08.2019 12:30 Krejčí   Jana kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
08.08.2019 11:00 Birnbaumová   Božena Krematorium Jihlava
31.07.2019 11:00 Kolář   Josef kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
26.07.2019 15:00 Fňukalová   Božena kostel sv. Bartoloměje, Luka nad Jihlavou
26.07.2019 11:00 Hrbatý   Jan Krematorium Jihlava
26.07.2019 11:30 Pokorný   František kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
19.07.2019 10:00 Dočekalová   Anna kostel Matky Boží, Jihlava
18.07.2019 14:00 Kratochvíl   Josef kostel sv. Jakuba, Kamenice u Jihlavy
18.07.2019 11:00 Homolka   Jan kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
15.07.2019 15:00 Votavová   Anna kostel sv. Antonína, Panská Lhota
15.07.2019 12:30 Podařilová   Božena kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
12.07.2019 11:00 Hanousková   Alena kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
12.07.2019 8:00 Ritter   Karel Krematorium Jihlava
10.07.2019 11:00 Hložek   Miloš kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
09.07.2019 11:00 Ing. Drvota   Vladimír Krematorium Jihlava
08.07.2019 12:00 Sedláková   Marie Krematorium Jihlava
00.00.0000 00:00 Hřebíková   Božena v rodinném kruhu
04.07.2019 15:00 Procházková   Marie kostel sv. Barbory, Polná
04.07.2019 11:00 Martynek   Pavel kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
01.07.2019 11:00 Rychetský   Miloslav kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
28.06.2019 13:00 Peroutka   David Krematorium Jihlava
28.06.2019 12:00 Dohnal   Karel kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
21.06.2019 14:00 Kopsová   Božena obřadní síň v Lipkách, Telč
20.06.2019 12:00 Žižáková   Anežka Krematorium Jihlava
18.06.2019 13:00 Němcová   Danuše Krematorium Jihlava
17.06.2019 9:00 Dvořák   František kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
14.06.2019 13:30 Pipa   František kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
14.06.2019 12:00 Eigl   Václav kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
10.06.2019 10:30 Vojtěch   Jan kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
00.00.0000 00:00 Procházková   Naděžda v rodinném kruhu
08.06.2019 9:00 Chábová   Božena kostel sv. Jana Křtitele, Horní Cerekev
07.06.2019 14:00 Krejčová   Janička kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
07.06.2019 12:30 Brnický   Karel kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
06.06.2019 9:30 Dreveňák   Josef kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
05.06.2019 14:00 Musil   František kostel sv. Jana Křtitele, Střížov
05.06.2019 12:00 Janková   Marta kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
03.06.2019 10:00 Brunner   Josef Krematorium, Jihlava
01.06.2019 10:00 Zejda   Vlastimil kostel Nejsvětější Trojice, Vysoké Studnice
31.05.2019 15:00 Šrůtka   Vincenc kostel sv. Barbory, Polná
31.05.2019 12:00 Kunášková   Olga Krematorium, Jihlava
29.05.2019 11:00   Szelkeová   Zdenka kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
28.05.2019 11:00 Jeřábek   Jaroslav kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
27.05.2019 12:30   Musilová   Marie kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
27.05.2019 11:00 JUDr. Cink   Jaroslav kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
23.05.2019 15:00 Šimková   Terezie kostel sv. Václava, Stonařov
23.05.2019 11:00 Rambousek   Oldřich kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
22.05.2019 11:00 Fikar   Josef kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
17.05.2019 11:00 Šimečková   Marie kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
00.00.0000 00:00 Andělová   Františka v rodinném kruhu
14.05.2019 15:00 Němcová   Marie kostel sv. Bartoloměje, Luka nad Jihlavou
12.05.2019 13:00 Haladová   Věra kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
11.05.2019 10:30 Holubová   Marie kostel Povýšení sv. Kříže, Jamné u Jihlavy
10.05.2019 13:30 Handl   Jindřich kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
10.05.2019 10:30 Kuznetsov Ph.D.Dr.Sc.   prof. Ing. Pavel kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
07.05.2019 15:00 Marek   Pavel kostel sv. Bartoloměje, Luka nad Jihlavou
03.05.2019 15:00 Tichánek   František kostel sv. Václava, Stonařov
03.05.2019 11:30 Svátková   Jindřiška kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
03.05.2019 9:30 Erhartová   Věra kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
02.05.2019 15:00 Válalová   Růžena kostel sv. Jakuba, Brtnice
29.04.2019 13:30 Indro   Zdeněk kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
29.04.2019 12:00 Pechová   Vlasta Krematorium, Jihlava
29.04.2019 11:00 Müller   Otakar Krematorium, Jihlava
29.04.2019 10:00 Grussová   Zdeňka kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
26.04.2019 9:30 Drápelová   Anežka kostel sv. Jakuba, Jihlava
23.04.2019 14:00 Jurka   Alois kostel sv. Jakuba, Brtnice
18.04.2019 10:00 Blažková   Stanislava kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
18.04.2019 10:00 Hošková   Jaroslava Krematorium, Jihlava
18.04.2019 08:00 Skořepa   František Krematorium, Jihlava
17.04.2019 15:00 Hladík   Jan kostel sv. Maří Magdalény, Dolní Cerekev
17.04.2019 14:00 Zavadil   Jindřich kostel Nejsvětější Trojice, Vysoké Studnice
16.04.2019 10:00 Kotrčová   Růžena Krematorium Jihlava
15.04.2019 15:00 Dvořáček   František kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
15.04.2019 15:00 Kašíková   Jiřina kostel sv. Markéty, Zhoř
12.04.2019 14:00 Chlup   František kostel sv. Jakuba, Jihlava
12.04.2019 11:00 Hadwiger   Vilém kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
09.04.2019 9:30 Brázdová   Božena kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
08.04.2019 12:00 Krejčí   Milena Krematorium Jihlava
06.04.2019 11:00 Koumarová, roz.Čížková   Marta kostel sv. Markéty, Zhoř
05.04.2019 13:00 Šimková   Božena Krematorium Jihlava
05.04.2019 10:00 Tesařová   Milada kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
02.04.2019 10:00 Šťáva   Jan kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
01.04.2019 10:00 Dvořáček   Karel Krematorium Jihlava
29.03.2019 15:00 Čapoun   Oldřich kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
29.03.2019 15:00 Bártová   Marie kostel sv. Barbory, Polná
29.03.2019 08:30 Pausarová   Marie kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
22.03.2019 14:30 Skočdopolová   Alena kostel sv. Markéty, Zhoř
22.03.2019 13:00 Mateřánková   Drahomíra kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
22.03.2019 13:00 Gálová   Viola Krematorium Jihlava
21.03.2019 15:00 Flesarová, ml.   Marie kostel sv. Jakuba, Brtnice
21.03.2019 15:00 Flesarová   Marie kostel sv. Jakuba, Brtnice
21.03.2019 11:00 Musel   Jaroslav kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
20.03.2019 12:00 Kacafírek   Josef kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
18.03.2019 11:00 Kalášková   Jiřina kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
16.03.2019 14:00 Vítková   Jarmila kostel sv. Václava, Branišov
00.00.0000 00:00 Nosek   Vladislav v rodinném kruhu
13.03.2019 11:00 Bláha   Zdeněk kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
11.03.2019 14:15 Talpa   Petr kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
09.03.2019 13:00 Kremláček   Karel kostel sv. Jakuba, Kamenice u Jihlavy
06.03.2019 10:00 Pytlíková   Milada kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
05.03.2019 13:00 Krebs   Jan Krematorium Jihlava
27.02.2019 11:00 Jílek   František kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
26.02.2019 11:00 Hartmanová   Marie Krematorium Jihlava
25.02.2019 10:00 Völklová   Alenka kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
22.02.2019 14:00 Varhaníková   Jarmila kostel sv. Barbory, Polná
21.02.2019 10:00 Kuglerová   Ludmila kostel sv. Jakuba, Jihlava
09.02.2019 14:00 Veselá   Věra kostel sv. Máří Magdalény, Dolní Cerekev
08.02.2019 15:00 Langová   Miloslava kostel sv. Václava, Stonařov
08.02.2019 9:30 Stoklasa   Miroslav kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
00.00.0000 00:00 Burian   Oldřich v rodinném kruhu
04.02.2019 12:00 Smola   Pavel Krematorium Jihlava
01.02.2019 15:00 Pavlíčková   Zdeňka kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
01.02.2019 12:00 Ing. Gálik   Augustin kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
31.01.2019 10:00 Klusáček   Pavel kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
30.01.2019 11:00 Škrdlová   Hana kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
29.01.2019 11:00 Zachariáš   Václav Krematorium Jihlava
28.01.2019 13:00 Holubová   Věra Krematorium Jihlava
25.01.2019 12:00 Procházková   Františka kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
24.01.2019 14:30 Vomelová   Miroslava kostel Nejsvětější Trojice, Vysoké Studnice
24.01.2019 13:00 Šesták   Josef kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
24.01.2019 10:00 Procházková   Kateřina kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
22.01.2019 11:00 Hájová   Libuše kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
18.01.2019 10:00 Tržilová   Jaroslava kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
17.01.2019 14:00 Štefková   Ludmila kostel sv. Jakuba, Kamenice u Jihlavy
07.01.2019 10:00 Binar   Jaroslav Krematorium Jihlava
04.01.2019 12:00 Neville Kenworthy   David kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
04.01.2019 09:00 Svoboda   František Krematorium Jihlava
04.01.2019 11:00 Král   Miroslav Krematorium Jihlava
31.12.2018 11:00 Křivohlavý   František kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
00.00.0000 00:00 Matulová   Jiřina v rodinném kruhu
28.12.2018 11:00 Neprašová   Miroslava Krematorium Jihlava
28.12.2018 9:00 Ing. Novoveský   Anton Krematorium Jihlava
27.12.2018 11:00 Vémola   Břetislav kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
22.12.2018 11:00 Kvasnička   Vlastimil kostel sv. Jakuba, Kněžice
21.12.2018 15:00 Bednář   Václav kostel sv. Barbory, Polná
21.12.2018 11:00 Hrdličková   Jindřiška kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
20.12.2018 10:00 Macků   Josef kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
19.12.2018 11:00 Röhrichová   Ilona kaple Ústřední hřbitov Jihlava
18.12.2018 12:00 Klementová   Alena Krematorium Jihlava
17.12.2018 10:00 Štambera   Karel kaple Ústřední hřbitov Jihlava
14.12.2018 10:00 Pech   Alois kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
00.00.0000 00:00 Imreová   Pavla v rodinném kruhu
10.12.2018 11:00 Wondráková   Ladislava kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
08.12.2018 11:00 Štancl   Miroslav obřadní síň v Lipkách, Telč
07.12.2018 14:00 Mikulčík   Miroslav kostel sv. Jakuba, Brtnice
05.12.2018 13:30 Karásková   Zdeňka kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
30.11.2018 9:30 Kotrbová   Marie kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
29.11.2018 10:00 Benesch   Václav kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
28.11.2018 10:00 Kittler   Karel kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
24.11.2018 14:00 Zeman   Jan "u křížku" hřbitov Dolní Cerekev
21.11.2018 13:30 Pleskač   Radek kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
19.11.2018 11:00 Šustr   Emil kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
16.11.2018 13:00 Nechvátal   Josef Krematorium Jihlava
16.11.2018 10:00 Suchá   Růžena kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
14.11.2018 11:00 Bouchnerová   Zdeňka kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
07.11.2018 11:00 Kubištová   Jiřina kostel sv. Jakuba, Jihlava
06.11.2018 10:00 Netík   Eduard kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
05.11.2018 13:30 Janovský   František kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
02.11.2018 12:00 Bláha   Zdeněk Krematorium Jihlava
02.11.2018 11:00 Linha   Jiří kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
01.11.2018 12:30 Jakešová   Josefa kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
01.11.2018 11:00 Matějka   Ladislav kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
01.11.2018 9:00 Giňa   Josef kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
31.10.2018 11:00 Vozobule   František kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
30.10.2018 12:00 Navrkal   František Krematorium Jihlava
30.10.2018 11:00 Pertlíková   Marie Krematorium Jihlava
26.10.2018 14:00 Veselá   Věra hřbitov ( "u kříže"), Dolní Cerekev
26.10.2018 10:00 Suchý    Jaroslav kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
20.10.2018 10:00 Jelínková   Alžběta kostel sv. Jakuba, Kamenice
19.10.2018 15:00 Hybášková   Ludmila kostel sv. Máří Magdalény, Růžená
19.10.2018 14:00 Vítková   Božena kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
19.10.2018 9:30 Plešková   Marta kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
18.10.2018 10:00 Kořínek   Čestmír kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
00.00.0000 00:00 Pípová   Růžena v rodinném kruhu
20.10.2018 11:00 Podhrázký   Vladimír kostel sv. Bartoloměje, Opatov
19.10.2018 12:30 Handlová   Květa kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
17.10.2018 11:00 Čada   Josef kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
13.10.2018 15:00 Švecová   Blažena kostel sv. Martina, Třešť
13.10.2018 13:30 Burešová   Amalie kostel sv. Bartoloměje, Kunžak
12.10.2018 12:30 Sedláček   Oldřich kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
11.10.2018 10:00 Marek   František kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
08.10.2018 12:00 Dvořák   Josef kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
05.10.2018 15:00 Janda   Jaroslav kostel sv. Barbory, Polná
05.10.2018 13:00 Pospíchal   František kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
05.10.2018 11:00 Kratochvíl   Josef kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
05.10.2018 10:00 Bláha   Václav Krematorium Jihlava
03.10.2018 10:30 Hlávka   Jaroslav kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
02.10.2018 10:00 Čtveráčková   Anežka Krematorium Jihlava
01.10.2018 15:00 Lacialová   Růžena kostel sv. Barbory, Polná
01.10.2018 12:00 Votavová   Marie kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
27.09.2018 10:00 Daněk   Václav kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
26.09.2018 11:00 Velebová   Ludmila kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
00.00.0000 00:00 Hanauer   František v rodinném kruhu
21.09.2018 11:00 Pekárková   Pavla kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
20.09.2018 11:00 Patáč   Pavel Krematorium Jihlava
20.09.2018 11:00 Davidová   Věra kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
14.09.2018 11:00 Müllerová   Marie kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
11.09.2018 12:00 Klečková   Josefa kostel Matky Boží, Jihlava
10.09.2018 10:00  Pánková    Marie kostel sv. Jakuba, Jihlava 
06.09.2018 11:00 Jelínková   Božena  kaple Ústřední hřbitov, Jihlava 
01.09.2018 14:00 Běhounková   Viléma kostel sv. Václava, Chlum
31.08.2018 15:00 Flek   Josef kostel Narození Panny Marie, Větrný Jeníkov
31.08.2018 13:30 Dočekal   Josef kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
31.08.2018 12:00 Večeřová   Ludmila Krematorium Jihlava
31.08.2018 10:00 Spůrová   Božena kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
29.08.2018 15:00 Vondrák   Miloslav kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
27.08.2018 14:00 Klačka   Patrik kostel sv. Barbory, Polná
25.08.2015 10:00 Prycl   Josef kostel sv. Jakuba, Brtnice
24.08.2018 14:00 Novoveská   Jiřina kostel Nejsvětějšího Srdce Ježíšova, Malý Beranov
24.08.2018 13:00 Rambousková   Eliška kostel Narození Panny Marie, Přibyslavice
24.08.2018 11:00 Caha   Miloš Krematorium Jihlava
23.08.2018 13:00 Vítek   Milan kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
23.08.2018 11:00 Hajdu   Jan kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
23.08.2018 11:00 Šimková   Oĺga kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
22.08.2018 11:00 Vašek   Karel kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
21.08.2018 10:00 Špačková   Zdeňka kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
20.08.2018 10:00 Foltýn   Jaroslav kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
16.08.2018 11:00 Malý   Jan kostel sv. Jakuba, Kamenice
14.08.2018 13:00 Štolfová   Ludmila Krematorium Jihlava
14.08.2018 09:00 Hrbáčová   Anna kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
13.08.2018 11:00 Landová   Anna kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
11.08.2018 10:30 Havlík   Antonín kostel sv. Jana Křtitele, Urbanov
10.08.2018 16:00 Chlupová   Květoslava kostel sv. Bartoloměje, Luka nad Jihlavou
06.08.2018 10:00 Heltzel   Otto kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
03.08.2018 11:00 Procházková   Jiřina obřadní síň města Telč v Lipkách
03.08.2018 9:30 Šedivý   Robert kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
02.08.2018 11:00 Trnková   Marie Krematorium Jihlava
27.07.2018 13:00 Nováčková   Marta kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
23.07.2018 13:00 Štěpnička   Petr Krematorium Jihlava
20.07.2018 16:00 Šlechtická   Helena kostel Nalezení svatého Kříže, Jamné
20.07.2018 14:00 Diňová   Jaromíra kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
20.07.2018 11:00 Prchalová   Silva kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
00.00.0000 00:00 Hůjová   Dagmar v rodinném kruhu
14.07.2018 10:00   Valíková   Simona kostel sv. Jakuba, Kněžice
13.07.2018 13:00   Janda   Vlastimil kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
13.07.2018 11:00   Varga   Alexander kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
11.07.2018  15:00    Čadová    Vlasta  kostel sv. Barbory, Polná 
09.07.2018 11:00   Smolová   Jiřina kaple Ústřední hřbitov, Jihlava
 09.07.2018 11:00    Vacek     Ladislav obřadní síň města Telč v Lipkách 
05.07.2018  11:00    Baťová    Marie  kostel sv. Barbory, Příseka 
04.07.2018  15:00    Pospíchalová    Božena  kostel sv. Barbory, Polná 
 04.07.2018 12:30    Koumar    František  kostel sv. Jakuba, Jihlava 
04.07.2018 9:30

Wondrák

 

František

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

03.07.2018 11:00

Mixová

 

Anna

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

19.06.2018 11:00

Jelínek

 

Jiří

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

18.06.2018 11:00

Homola

 

Zdeněk

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

18.06.2018 10:00

Jelínek

 

Jan

Krematorium Jihlava

16.06.2018 15:30

Formáček

 

Bohumír

kostel Povýšení sv. Kříže, Jamné

12.06.2018 10:00

Chlubna

 

Josef

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

08.06.2018 15:00

Matějíčková

 

Jiřina

kostel sv. Barbory, Polná

08.06.2018 14:00

Vítek

 

František

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

07.06.2018 11:00

Novická

 

Jiřina

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

06.06.2018 11:00

Kostka

 

Bohumil

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

05.06.2018 12:00

Ing. Fiala

 

Jaroslav

Krematorium Jihlava

01.06.2018 11:30

Jakoubková

 

Věra

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

25.05.2018 15:30

Honsová

 

Milada

kostel sv. Jakuba, Kněžice

25.05.2018 13:30

Svobodová

 

Jitka

kostel sv. Bartoloměje, Luka nad Jihlavou

25.05.2018 12:00

Ing. Chaloupka

 

Josef

Krematorium Jihlava

25.05.2018 10:00

Cvaková

 

Růžena

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

24.05.2018 10:00

Vejlupková

 

Jaroslava

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

18.05.2018 15:30

Hons

 

Josef

kostel sv. Jakuba, Kněžice

18.05.2018 14:00

Vaverková

 

Františka

kostel sv. Markéty, Zhoř

18.05.2018 11:00

Neubauerová

 

Vladimíra

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

17.05.2018 11:00

Jeřábková

 

Anežka

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

15.05.2018 10:00

Králíková

 

Jarmila

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

00.00.0000 00:00

Škerlová

 

Eva

v rodinném kruhu

04.05.2018 11:00

Dittrichová

 

Zdeňka

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

30.04.2018 15:00

Formáčková

 

Marie

kostel Povýšení sv. Kříže, Jamné

30.04.2018 13:00

Zalábek

 

Václav

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

00.00.0000 00:00

Sochorová

 

Anna

v rodinném kruhu

27.04.2018 14:00

Chvátalová

 

Marie

kostel sv. Vavřince, Bohdalov

27.04.2018 13:00

MUDr. Bechiniová- Lažan

 

Dagmar

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

00.00.0000 00:00

Koudelková

 

Helena

v rodinném kruhu

21.04.2018 10:00

Štanclová

 

Anna

kostel sv. Bartoloměje, Opatov

20.04.2018 14:00

Korcová

 

Jana

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

19.04.2018 11:00

Štočková

 

Helena

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

18.04.2018 11:00

Husák

 

Libor

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

13.04.2018 15:00

Urbanová

 

Jiřina

kostel sv. Markéty, Zhoř

12.04.2018 10:30

Hlaváček

 

Karel

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

09.04.2018 13:00

Komárek

 

Karel

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

05.04.2018 11:00

Podařil

 

Miloslav

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

03.04.2018 15:00

Zacha

 

Jaroslav

kostel sv. Bartoloměje, Luka nad Jihlavou

03.04.2018 10:30

Burian

 

Karel

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

29.03.2018 12:00

Ing. Witiska

 

Michal

Krematorium Jihlava

28.03.2018 14:30

Trnka

 

Zdeněk

kostel sv. Bartoloměje, Luka nad Jihlavou

28.03.2018 12:00

RNDr. Chaloupková

 

Eva

Krematorium Jihlava

28.03.2018 11:00

Paclt

 

Vratislav

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

27.03.2018 15:00

Votava

 

Alois

kostel sv. Jakuba, Brtnice

27.03.2018 11:00

Čaloud

 

Karel

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

26.03.2018 11:00

Tržil

 

Karel

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

26.03.2018 11:00

Tržil

 

Karel

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

26.03.2018 10:00

Ing. Brunnerová

 

Marie

Krematorium Jihlava

24.03.2018 11:00

Kratochvílová

 

Slavomíra

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

23.03.2018 13:30

Gabriel

 

Alois

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

00.00.0000 00:00

Hošková

 

Marie

v rodinném kruhu

23.03.2018 11:30

Vondráčková

 

Marie

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

23.03.2018 11:00

Hasoň

 

Lev

Krematorium Jihlava

22.03.2018 12:00

Kočařová

 

Marie

Krematorium Jihlava

22.03.2018 11:00

Vybíhalová

 

Marie

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

22.03.2018 9:30

Vostal

 

Jaroslav

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

00.00.0000 00:00

Vetchý

 

Antonín

v rodinném kruhu

16.03.2018 13:00

Pokorný

 

Jiří

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

16.03.2018 11:00

Dráža

 

Karel

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

16.03.2018 8:00

Doležalová

 

Blažena

Krematorium Jihlava

15.03.2018 12:00

Fenclová

 

Vlasta

Krematorium Jihlava

12.03.2018 11:00

Bouchner

 

Ivan

Krematorium Jihlava

09.03.2018 15:00

Vlk

 

Václav

kostel sv. Barbory, Polná

08.03.2018 13:00

Pospíchalová

 

Helena

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

00.00.0000 00:00

Marešová

 

Zdeňka

v rodinném kruhu

00.00.0000 00:00

Tvarůžková

 

Milada

v rodinném kruhu

07.03.2018 11:00

Březina

 

Jan

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

07.03.2018 9:00

Jeníčková

 

Editta

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

02.03.2018 13:00

Wendl

 

Jaroslav

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

03.03.2018 11:00

Slabý

 

Jaroslav

kostel sv. Jakuba, Kněžice

01.03.2018 13:00

Němeček

 

Bedřich

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

20.02.2018 11:00

Prchalová

 

Anežka

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

17.02.2018 11:00

Okřinová

 

Věra

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

00.00.0000 00:00

Ing. Navrátil

 

Miroslav

v rodinném kruhu

00.00.0000 00:00

Chalupa

 

Pavel

v rodinném kruhu

15.02.2018 13:00

Vodičková

 

Eliška

Krematorium Jihlava

15.02.2018 10:00

Jaroš

 

Zdeněk

Krematorium Jihlava

17.02.2018 11:00

Jiráčková

 

Ludmila

kostel sv. Markéty, Zhoř

14.02.2018 11:00

Cilová

 

Vlasta

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

13.02.2018 11:00

Dubová

 

Dagmar

Krematorium Jihlava

09.02.2018 11:30

Cirhanová

 

Ludmila

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

09.02.2018 12:00

Hos

 

Jaroslav

Krematorium Jihlava

03.02.2018 11:00

Horáček

 

Antonín

kostel sv. Markéty, Zhoř

02.02.2018 11:00

Štefka

 

František

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

01.02.2018 10:00

Čížek

 

Josef

Krematorium Jihlava

27.01.2018 13:00

Solařová

 

Ludmila

kostel sv. Bartoloměje, Luka nad Jihlavou

26.01.2018 14:30

Hekrle

 

Arnošt

kostel sv. Bartoloměje, Luka nad Jihlavou

25.01.2018 11:00

Jahoda

 

Lumír

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

20.01.2018 14:00

Ondráková

 

Ivana

kostel sv. Jakuba, Brtnice

19.01.2018 11:30

Huková

 

Marie

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

19.01.2018 11:00

Paulíček

 

Miroslav

Krematorium Jihlava

12.01.2018 12:00

Jambor

 

Jiří

Krematorium Jihlava

06.01.2018 14:00

Kružíková

 

Marie

kostel sv. Barbory, Příseka

05.01.2018 14:30

Zámková

 

Květoslava

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

05.01.2018 10:00

Gryč

 

Jan

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

    Půža  

Libor

v rodinném kruhu

03.01.2018 15:00

Lang

 

Antonín

kostel sv. Václava, Stonařov

02.01.2018 14:00

Patiová

 

Emilie

kostel sv. Bartoloměje, Luka nad Jihlavou

29.12.2017 13:00

Musilová

 

Vlasta

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

28.12.2017 13:00

Pekárek

 

Vlastimil

Krematorium Jihlava

27.12.2017 12:00

Ing. Dvorníková CSc.

 

Blanka

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

27.12.2017 10:00

Valíková

 

Anna

kostel sv. Jakuba, Jihlava

27.12.2017 10:00

Kocmánková

 

Marie

Krematorium Jihlava

22.12.2017 12:00

Spáčil

 

Ladislav

Krematorium Jihlava

22.12.2017 10:00

Nosková

 

Hana

kostel sv. Jakuba, Jihlava

21.12.2017 12:00

Ing. Bosák

 

Karel

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

19.12.2017 14:30

Zadražilová

 

Anežka

kostel sv. Jakuba, Kněžice

14.12.2017 11:00

Zmrhal

 

Miloslav

kostel sv. Jakuba, Jihlava

08.12.2017 11:00

Ďásek

 

Josef

Krematorium Jihlava

08.12.2017 10:00

Wenzelová

 

Bohumila

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

02.12.2017 10:00

Pavelcová

 

Miluše

kostel sv. Bartoloměje, Opatov

01.12.2017 9:00

Pavlík

 

Čestmír

Krematorium Jihlava

01.12.2017 9:00

Sedmíková

 

Zdeňka

kostel sv. Jakuba, Jihlava

28.11.2017 14:30

Hájek

 

Jan

kostel sv. Bartoloměje, Luka nad Jihlavou

28.11.2017 13:00

Zettner

 

Petr

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

24.11.2017 14:30

Šimek

 

Bohumil

kostel sv. Barbory, Polná

24.11.2017 11:00

Ing. Konicar

 

Alois

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

24.11.2017 9:30

Jůzl

 

Stanislav

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

23.11.2017 12:30

Procházka

 

Antonín

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

23.11.2017 9:30

Štěpánková

 

Irena

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

20.11.2017 10:00

Kremláček

 

Bohumil

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

16.11.2017 12:30

Příhoda

 

Bohumil

Krematorium Jihlava

16.11.2017 11:00

Zahrádecký

 

František

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

    Kořínek     Jan

v rodinném kruhu

11.11.2017 14:00

Zelený

 

Josef

kostel sv. Jakuba, Brtnice

11.11.2017 13:00

Klusáčková

 

Marie

kostel sv.Václava, Ždírec

10.11.2017 10:00

Prchalová

 

Milena

Krematorium Jihlava

10.11.2017 15:00

Kružík

 

Zdeněk

kostel sv. Jakuba, Brtnice

08.11.2017 11:00

Straka

 

Pavel

smuteční síň na Zelené hoře, Žďár nad Sázavou

07.11.2017 11:00

Spudil

 

Jaromír

kostel sv. Václava, Branišov

   

Roupcová

 

Anna

v rodinném kruhu

04.11.2017 14:30

Pojer

 

Petr

kostel sv. Jakuba, Brtnice

03.11.2017 12:00

Ing. Koloušek

 

Ivan

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

02.11.2017 11:00

Batečková

 

Anna

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

28.10.2017 14:00

Cahová

 

Marie

kostel sv. Jakuba, Kněžice

26.10.2017 11:00

Vrzáčková

 

Marie

Krematorium Jihlava

21.10.2017 15:00

Mgr. Klofáč

 

Vlastimil

kostel sv. Jakuba, Brtnice

21.10.2017 10:00

Šindelka

 

František

kostel sv. Antonína Paduánského, Panská Lhota

20.10.2017 12:00

Mgr. Malá

 

Olga

kostel sv. Jakuba, Jihlava

20.10.2017 11:00

Vyziblo

 

František

Krematorium Jihlava

13.10.2017 15:00

Cejnek

 

Jiří

kostel sv. Jakuba, Brtnice

14.09.2017 10:30

Plaček

 

Lubomír

kostel sv. Jakuba, Brtnice

09.10.2017 13:30

Ing. Látera

 

Otto

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

09.10.2017 12:00

RNDr. Veselý

 

Jaroslav

Krematorium Jihlava

04.10.2017 15:00

Brnická

 

Marie

kostel Nanebevzetí Panny Marie, Puklice

02.10.2017 14:00

Hanák

 

Martin

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

02.10.2017 11:00

Charvátová

 

Marie

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

29.09.2017 11:00

Mezera

 

Zdeněk

Krematorium, Jihlava

25.09.2017 11:00

Přenosilová

 

Božena

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

25.09.2017 10:00

MUDr. Prokop

 

Jaroslav

kostel sv. Jakuba, Jihlava

22.09.2017 15:00

Kremláčková

 

Božena

kostel sv. Bartoloměje, Luka nad Jihlavou

22.09.2017 14:30

Surková

 

Marie

kostel sv. Markéty, Zhoř

21.09.2017 10:00

Brodinová

 

Milada

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

21.09.2017 9:00

Dadáková

 

Jiřina

Krematorium Jihlava

20.09.2017 11:00

Hrbatá

 

Božena

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

19.09.2017 10:00

Veleba

 

Jaromír

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

15.09.2017 12:00

Balážová

 

Angela

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

   

Jančíková

 

Blažena

v rodinném kruhu

08.09.2017 12:00

Brussmann

 

Karel

Krematorium Jihlava

08.09.2017 11:00

Brnický

 

Petr

Krematorium Jihlava

07.09,2017 11:00

Leitgebová

 

Věra

Krematorium Jihlava

04.09.2017 11:00

Bílková

 

Ludmila

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

01.09.2017 15:00

Klement

 

Josef

kostel sv. Barbory, Polná

29.08.2017 15:00

Matějíčková

 

Vlasta

kostel sv. Barbory, Polná

24.08.2017 11:00

Trnková

 

Jaroslava

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

21.08.2017 12:00

Štěpán

 

Josef

Krematorium Jihlava

21.08.2017 10:00

Pokorný

 

Vít

Krematorium Jihlava

19.08.2017 14:00

Jordánová

 

Libuše

kostel sv. Jakuba Většího, Brtnice

18.08.2017 15:00

Došek

 

Jan

kostel sv. Barbory, Polná

18.08.2017 13:00

Štefánková

 

Ludmila

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

18.08.2017 10:00

Čápová

 

Jindřiška

Krematorium Jihlava

17.08.2017 10:00

Kumštar

 

Jaroslav

kostel sv. Vavřince, Vyskytná nad Jihlavou

16.08.2017 10:00

Celý

 

Miroslav

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

15.08.2017 12:00

Varhaník

 

Jan

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

15.08.2017 10:00

Kříž

 

František

Krematorium Jihlava

14.08.2017 10:00

Bastl

 

Luboš

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

   

Fila

 

Josef

v rodinném kruhu

10.08.2017 10:00

Boháčková

 

Žofie

u rodinného hrobu, Ústřední hřbitov,Jihlava

   

Vašíčková

 

Miloslava

v rodinném kruhu

08.08.2017

11:00

Cila

 

Eduard

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

05.08.2017

13:00

Prukner

 

Miroslav

kostel sv. Bartoloměje, Luka nad Jihlavou

04.08.2017

10:00

Komínová

 

Zdeňka

kostel Nalezení svatého Kříže, Jamné

01.08.2017

11:00

Cahová

 

Jarmila

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

31.07.2017

15:00

MVDr Hybášek

 

Jiří

kostel sv. Máří Magdalény, Růžená

31.07.2017

12:00

Januš

 

Zdeněk

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

28.07.2017

14:30

Bouchnerová

 

Marie

kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

27.07.2017

15:00

Karsten

 

Heřman

Kostel sv. Barbory, Polná

27.07.2017

11:00

Skokan

 

Antonín

Krematorium Jihlava

21.07.2017

10:00

Kratochvílová

 

Jana

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

19.07.2017

15:00

Šindelářová

 

Marie

Kostel sv. Václava, Dlouhá Brtnice

19.07.2017

15:00

Kabátek

 

František

Kostel sv. Jana Křtitele, Střížov

18.07.2017

13:00

Ing. Macho

 

Karel

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

17.07.2017

12:00

Valenová

 

Květoslava

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

17.07.2017

9:30

Hradilová

 

Květoslava

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

14.07.2017

13:00

Talavašková

 

Eva

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

14.07.2017

9:00

Háva

 

Jaroslav

Krematorium Jihlava

07.07.2017

11:00

Kubáčková

 

Marie

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

04.07.2017

15:00

Šimek

 

Ladislav

Kostel sv. Barbory, Polná

30.06.2017

12:00

Mareš

 

Ladislav

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

30.06.2017

10:00

Kašpar

 

Miloslav

Krematorium Jihlava

29.06.2017

11:00

Cina

 

Luboš

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

26.06.2017

11:00

ILLEOVÁ

 

Marie

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

23.06.2017

14:00

Hortová-Mašková

 

Anastázie

Kostel sv. Vavřince, Vyskytná nad Jihlavou

23.06.2017

12:00

Bednářský

 

Miroslav

Krematorium Jihlava

23.06.2017

11:00

Olišar

 

Danuta Wanda

Kostel sv.Jakuba

22.06.2017

10:00

Kittler

 

Jaroslav

Kostel sv. Jakuba, Jihlava

22.06.2017

13:00

Mikoláš

 

Jindřich

Krematorium Jihlava

21.06.2017

14:00

Fišarová

 

Dagmar

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

21.06.2017

12:00

Frantál

 

Josef

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

20.06.2017

11:00

Klementová

 

Marie

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

19.06.2016

9:00

Pařilová

 

Marie

Krematorium Jihlava

16.06.2017

14:00

Láterová

 

Jiřina

Kostel sv. Jakuba, Brtnice

16.06.2017

13:00

Šteflová

 

Alena

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

16.06.2017

11:00

Karták

 

Jiří

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

16.06.2017

9:00

Vala

 

Matěj

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

15.06.2017

9:00

Kotlík

 

Karel

Krematorium Jihlava

08.06.2017

15:30

Štěpnička

 

Leopold

Kostel sv. Jakuba, Brtnice

08.06.2017

11:00

Cvak

 

Bohuslav

Krematorium Jihlava

01.06.2017

11:00

Houzarová

 

Marie

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

02.06.2017

11:00

Pulda

 

Josef

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

05.06.2017

11:00

Kružíková

 

Jindřiška

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

01.06.2017

15:00

Dvořák

 

Vladimír

Kostel sv. Jana Křtitele, Střížov

27.05.2017

13:30

Filová

 

Kristýnka

Kostel sv. Jana Křtitele, Střížov

30.05.2017

14:00

Vlček

 

Zdeněk

Kostel sv. Václava, Branišov

19.05.2017

15:00

Štěpánová

 

Věra

Kostel sv. Jakuba, Brtnice

15.05.2017

12:00

Šebesta

 

František

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

12.05.2017

12:00

Hájek

 

Jiří

Krematorium Jihlava

12.05.2017

10:00

 

Čičáková

 

Zuzana

Krematorium Jihlava

12.05.2017

08:30

Kabátková

 

Marie

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

05.05.2017

15:00

Nováková

 

Jarmila

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

04.05.2017

15:00

Prchalová

 

Antonie

Kostel sv. Barbory, Polná

04.05.2017

10:00

Koudelka

 

Ludvík

Krematorium Jihlava

03.05.2017

11:00

Melchertová

 

Věra

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

28.04.2017

11:00

Vránová

 

Jaroslava

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

19.04.2017

13:00

Hladík

 

Aleš

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

18.04.2017

12:00

Neprašová

 

Dáša

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

13.04.2017

11:00

Burdová

 

Jiřina

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

12.04.2017

13:00

Karbašová

 

Anděla

Obřadní síň, Třebíč

08.04.2017

13:00

Bujnovská

 

Karolína

Kostel Narození Panny Marie, Větrný Jeníkov

07.04.2017

13:30

Jonák

 

Stanislav

Kostel sv. Maří Magdalény, Dolní Cerekev

28.03.2017

15:00

Drbalová

 

Marie

Kostel sv. Kunhuty, Kostelec

27.03.2017

11:00

Dostál

 

Jaroslav

Krematorium Jihlava

22.03.2017

10:00

Paříková

 

Věra

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

18.03.2017

13:30

Blažek

 

Josef

Kostel sv. Jakuba, Kněžice

17.03.2017

10:00

Vančatová

 

Olga

Krematorium Jihlava

13.03.2017

10:00

Manová

 

Jitka

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

10.03.2017

14:00

Nováčková

 

Josefa

Kostel sv. Bartoloměje, Luka nad Jihlavou

10.03.2017

11:00

Konečná

 

Milada

Krematorium Jihlava

10.03.2017

10:00

Kubišta

 

Jan

Krematorium Jihlava

09.03.2017

10:00

Lejska

 

František

Krematorium Jihlava

06.03.2017

12:00

Váchová

 

Marie

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

03.03.2017

13:00

Jouklová

 

Dagmar

Krematorium Jihlava

03.03.2017

09:00

Kasalová

 

Zdenka

Krematorium Jihlava

02.03.2017

11:00

Svoboda

 

Jaroslav

Krematorium Jihlava

09.02.2017

11:00

Novák

 

Jan

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

00.00.0000

..:..

Linhart

 

Václav

v rodinném kruhu

00.00.0000

..:..

Kořínková

 

Růžena

v rodinném kruhu

02.02.2017

11:00

Kiedroňová

 

Marie

Krematorium Jihlava

02.02.2017

10:00

Pípová

 

Albína

Krematorium Jihlava

01.02.2017

13:30

Kosová

 

Anežka

Kostel Jména Panny Marie, Vyskytná u Pelhřimova

30.01.2017

..:..

Havlová

 

Božena

v rodinném kruhu

27.01.2017

15:00

Klika

 

Eduard

Kostel Sv. Jana Křtitele, Urbanov

27.01.2017

11:00

Rejman

 

Karel

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

26.01.2017

11:00

Nosková

 

Božena

Krematorium Jihlava

20.01.2017

15:00

Kourek

 

František

Kostel sv. Barbory, Polná

17.01.2017

10:30

Pausarová

 

Drahomíra

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

00.00.0000

..:..

Pytlík

 

Rudolf

v rodinném kruhu

05.01.2017

14:30

Nečada

 

Josef

Kostel sv. Václava, Ždírec

30.12.2016

13:00

Kučerová

 

Zdenka

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

30.12.2016

12:00

Jakoubek

 

Oldřich

Krematorium Jihlava

30.12.2016

11:00

Koblihová

 

Marie

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

30.12.2016

10:00

Wasserbauerová

 

Jaroslava

Kostel sv. Jakuba, Jihlava

30.12.2016

9:00

Panská

 

Ludmila

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

29.12.2016

11:00

Straka

 

Libor

Krematorium Jihlava

23.12.2016

10:00

Jílková

 

Jiřina

Kostel, Malý Beranov

00.00.0000

..:..

Polášková

 

Helena

v rodinném kruhu

00.00.0000

..:..

Hanousková

 

Jaromíra

v rodinném kruhu

09.12.2016

15:00

Fous

 

František

Kostel sv. Petra a Pavla, Batelov

09.12.2016

15:00

Kašík

 

Josef

Kostel sv. Barbory, Polná

29.11.2016

14:00

Dočekalová

 

Marie

Kostel sv. Jakuba, Kamenice u Jihlavy

26.11.2016

13:00

Pospíchal

 

Otakar

Kostel sv. Petra a Pavla, Nová Říše

25.11.2016

14:00

Junášek

 

Michael

Divadlo Na Kopečku, Jihlava

25.11.2016

10:00

Mühlhandel

 

Miloš

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

00.00.0000

..:..

Rosendorfský

 

Zdeněk

v rodinném kruhu

23.11.2016

11:00

Somol

 

Petr

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

18.11.2016

10:30

Vodička

 

Petr

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

11.11.2016

14:00

Nutilová

 

Miluše

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

08.11.2016

14:00

Benedová

 

Vlasta

Kostel sv. Barbory, Polná

05.11.2016

10:00

Málek

 

Stanislav

Kostel sv. Jana Křtitele, Střížov

03.11.2016

14:00

Blažková

 

Jaroslava

Kostel sv. Jakuba, Kamenice

00.00.00

..:..

Zezula

 

Pavel

v rodinném kruhu

21.10.2016

14:00

Pospíšil

 

Vladimír

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

21.10.2016

13:00

MUDr. Zelená

 

Marie

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

21.10.2016

11:00

Pavelková

 

Lucie

Krematorium Jihlava

00.00.0000

..:..

Pruknarová

 

Marie

v rodinném kruhu

14.10.2016

10:30

Vobrová

 

Vlasta

Kostel, Horní Dubenky

00.00.0000

..:..

Satrapa

 

Vladimír

v rodinném kruhu

11.10.2016

15:00

Matějíček

 

Karel

Kostel sv. Barbory, Polná

07.10.2016

10:00

Dvořák

 

Václav

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

03.10.2016

11:00

Ševčík

 

Josef

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

30.09.2016

15:00

Kratochvílová

 

Zdenka

Kostel sv. Maří Magdalény,
Dolní Cerekev

00.00.0000

..:..

Hanušová

 

Štěpánka

v rodinném kruhu

19.09.2016

10:00

Talich

 

Jaroslav

Krematorium Jihlava

16.09.2016

14:00

Krásná

 

Milada

Obřadní síň, Horní Cerekev

09.09.2016

11:00

Sochorová

 

Ludmila

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

09.09.2016

08:00

Fikar

 

Václav

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

08.09.2016

12:00

Wagner

 

Václav

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

08.09.2016

10:30

Doskočil

 

Jindřich

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

07.09.2016

13:00

Lenghardová

 

Marie

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

31.08.2016

10:00

Hronová

 

Vlasta

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

26.08.2016

14:00

Florianová

 

Libuše

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

23.08.2016

15:00

Čaloudová

 

Marie

Kostel sv. Barbory, Polná

22.08.2016

12:00

Kružík

 

Ludvík

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

22.08.2016

11:00

Mgr. Fuchs

 

Jaromír

Krematorium Jihlava

22.08.2016

10:00

Zelingerová

 

Blažena

Krematorium Jihlava

17.08.2016

15:00

Jarošová

 

Jiřina

Kostel sv. Barbory v Polné

15.08.2016

11:00

Sýkorová

 

Aloisie

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

11.08.2016

10:00

Vrátný

 

Vlastimil

Krematorium Jihlava

06.08.2016

14:30

Prášil

 

Jiří

Kostel sv. Václava, Dlouhá Brtnice

22.07.2016

11:00

Dvořák

 

Vilém

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

21.07.2016

9:00

Jonák

 

Miloslav

Kostel sv. Jana Křtitele, Měřín

15.07.2016

11:30

Nešpor

 

Antonín

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

08.07.2016

13:00

 

Vacek

 

Jiří

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

08.07.2016

11:00

 

Malenová

 

Vojtěška

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

22.06.2016

15:00

Nahodilová

 

Anna

Kostel sv. Jakuba Většího, Brtnice

00.00.0000

..:..

Novák

 

Jindřich

v rodinném kruhu

16.06.2016

14:00

Řehounek

 

Vojtěch

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

13.06.2016

10:00

Sobotková

 

Božena

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

03.06.2016

10:00

Hos

 

Karel

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

31.05.2016

12:00

Maxová

 

Marie

Krematorium Jihlava

28.05.2016

10:00

Nevrklová

 

Marie

Kostel sv. Víta v Pavlově

25.05.2016

14:00

Jágrová

 

Marie

Kostel sv. Mikuláše v Nížkově

27.05.2016

11:00

Barák

 

Václav

Kostel sv. Markéty, Zhoř

21.05.2016

11:00

 

Klímová

 

Helena

Kostel sv. Markéty, Zhoř

21.05.2016

11:00

 

Novák

 

Miroslav

Kostel sv. Bartoloměje, Luka nad Jihlavou

19.05.2016

11:00

Januš

 

František

Krematorium Jihlava

13.05.2016

12:00

Března

 

Miloslav

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

12.05.2016

15:00

Chmelová

 

Marie

Kostel sv. Barbory, Polná

06.05.2016

11:00

Křepelková

 

Jarmila

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

03.05.2016

13:00

Baráková

 

Anna

Krematorium Jihlava

02.05.2016

11:00

Procházková

 

Eva

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

29.04.2016

15:00

Štohanzlová

 

Drahomíra

Kostel sv. Barbory. Polná

22.04.2016

12:00

Anderlová

 

Miluše

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

22.04.2016

10:00

Kopečný

 

Miroslav

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

21.04.2016

12:00

Dobrovolný

 

Zdeněk

Krematorium Jihlava

15.04.2016

14:30

Surka

 

Stanislav

Kostel sv. Markéty, Zhoř

07.04.2016

13:00

Jirků

 

František

Krematorium Jihlava

02.04.2016

10:00

Sochor

 

Vladimír

Kostel sv. Jakuba, Kamenice

00.00.0000

..:..

Vytisková

 

Marta

rozloučení v rodinném kruhu

30.03.2016

10:30

Bořecký

 

Jaroslav

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

29.03.2016

11:00

Závodská

 

Boženka

Kostel sv. Jakuba, Kněžice

00.00.0000

..:..

Kopecký

 

Miloš

rozloučení v rodinném kruhu

18.03.2016

10:00

Dvořák

 

Jaroslav

Krematorium Jihlava

01.03.2016

12:00

Vendlová

 

Ludmila

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

01.03.2016

09:30

Nekolová

 

Věra

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

29.02.2016

13:00

Rychlá

 

Ludmila

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

29.02.2016

09:00

Čadová

 

Milada

Krematorium Jihlava

27.02.2016

10:00

Hladíková

 

Jiřina

Kostel sv. Jana Křtitele, Měřín

26.02.2016

11:00

Průchová

 

Marie

Krematorium Jihlava

22.02.2016

10:00

Nováková

 

Anna

Krematorium Jihlava

23.02.2016

11:00

Pecina

 

Jindřich

Kaple Ústřední hřbitov, Jihlava

20.02.2016

14:00

Kalina

 

Josef

Kostel sv. Jakuba, Kamenice

18.02.2016

15:00

Froldová

 

Anežka

Kostel sv. Jakuba, Brtnice

13.02.2016

11:00